2023 Triatlon Testi 1 - IZMIR

Category: 9-10-11 - Kadınlar

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 MERVE MENGÜBERTI 2012 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 134.0 00:02:39 73.0 00:04:08 61.0
2 ALYA ATALAY 2013 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 75.0 00:03:58 19.0 00:04:18 56.0
3 İKLIM DURU SEKİTMEZ 2012 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 39.0 00:04:54 8.0 00:05:02 31.0
4 TUANA BİLGİN 2014 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 32.0 00:04:30 11.0 00:05:33 21.0
5 ASYA FIRAT 2013 FERDI 0.0 00:06:00 0.0 00:05:18 25.0

Category: 9-10-11 - Erkekler

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 OĞUZ AKALIN 2013 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 74.0 00:03:46 19.0 00:03:59 55.0
2 YUSUF FIRAT 2013 FERDI 35.0 00:04:36 8.0 00:04:48 27.0
3 İLHAN YÜCEL 2013 KUŞADASI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0

Category: 12-13 - Kadınlar

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 ECE ÖZKAN 2010 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 165.0 00:02:31 79.0 00:03:24 86.0
2 ÇAĞLA KAYCE 2011 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 120.0 00:02:56 59.0 00:04:08 61.0
3 ADA KARABULUT 2011 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 112.0 00:02:52 62.0 00:04:28 50.0
4 ZEYNEP YILDIRIM 2011 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 44.0 00:03:56 19.0 00:05:18 25.0

Category: 12-13 - Erkekler

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 ADA ADASAL 2010 KUŞADASI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 141.0 00:02:31 72.0 00:03:36 69.0
2 KEREM BAYRAM 2011 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 58.0 00:03:18 33.0 00:04:55 25.0
3 ENES SARP PEKŞEN 2010 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 45.0 00:03:30 25.0 00:05:09 20.0
4 MADI MYNBAYEV 2011 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0
5 YAĞIZ YILMAZ 2011 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0
6 ALKIM ŞIKTAŞLI 2011 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0

Category: 14-15 - Kadınlar

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 DELFİN EYLÜL AVCI 2008 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 146.0 00:02:39 67.0 00:03:27 79.0
2 NEHİR UYAR 2009 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 140.0 00:02:37 68.0 00:03:39 72.0
3 DEFNE SARIÖZ 2009 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 113.0 00:02:45 62.0 00:04:14 51.0
4 CEYLIN SÜMER 2009 ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0

Category: 14-15 - Erkekler

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 EREN MORAY 2008 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 169.0 00:02:14 81.0 00:02:47 88.0
2 UZAY TENLİ 2008 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 159.0 00:02:21 75.0 00:02:54 84.0
3 ÇINAR ŞEREFLİOĞLU 2008 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 151.0 00:02:26 70.0 00:02:58 81.0
4 ÇAĞLAR ŞEREFLİOĞLU 2008 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 149.0 00:02:31 66.0 00:02:55 83.0
5 YAGIZ EMRE MUTLU 2009 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 137.0 00:02:48 51.0 00:02:50 86.0
6 MERTCAN KOŞAR 2008 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 132.0 00:02:41 57.0 00:03:08 75.0
7 EMIR YANARDAĞ 2008 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 112.0 00:03:02 38.0 00:03:09 74.0
8 DOĞAÇ DURAN 2008 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 88.0 00:02:36 61.0 00:04:23 27.0

Category: 16-17 - Kadınlar

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 HELİN ARIKAN 2006 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 131.0 00:05:35 64.0 00:05:43 67.0
2 MELEK NAZ BELIR 2007 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 115.0 00:05:46 59.0 00:06:13 56.0
3 RANA YAVUZ 2007 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0
4 NISA BEGÜM YILMAZ 2006 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0
5 DEFNE ŞİKTAŞLI 2007 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0
6 IRMAK ŞEREFLİOĞLU 2006 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0

Category: 16-17 - Erkekler

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 MERT DERİN 2006 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 152.0 00:04:48 73.0 00:04:32 79.0
2 EGE KIZILELMA 2006 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 144.0 00:04:56 69.0 00:04:41 75.0
3 DENIZ ÖRNEK 2006 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 99.0 00:06:28 29.0 00:04:51 70.0
4 MERTCAN ŞENGÜL 2006 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 89.0 00:05:21 58.0 00:06:20 31.0
5 ANT POLATLI 2006 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 82.0 00:06:46 25.0 00:05:22 57.0
6 EGE ENES ÖZÇETİN 2006 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 69.0 00:06:23 31.0 00:06:04 38.0
7 EGE KARAKUŞ 2006 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0

Category: 18-19 - Kadınlar

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 BERRA YAVUZ 2005 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 107.0 00:05:24 64.0 00:14:26 43.0
2 NEHİR SÜMER 2005 ALSANCAK SU SPORLARI KULÜBÜ 0.0 00:05:13 69.0 00:00:00 0.0

Category: 18-19 - Erkekler

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 TAHA EREN COŞGUN 2005 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 157.0 00:04:30 77.0 00:09:21 80.0
2 ARDA ARACI 2005 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 154.0 00:04:37 74.0 00:09:23 80.0

Category: 20+ - Kadınlar

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 ÖZLENEN IPEK GÜNAD 2003 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 123.0 00:10:37 65.0 00:20:05 58.0
2 ELIF OR 2003 BATI AKDENİZ MACERA SPOR KULÜBÜ 73.0 00:11:35 48.0 00:23:07 25.0

Category: 20+ - Erkekler

Pos Name Last Name D. Yılı Team Total point Swimming Degree (25mt) Swimming point Running degree Running point
1 EMİR ARACI 2003 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 142.0 00:09:27 75.0 00:16:11 67.0
2 OKTAY ARIKAN 2000 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0
3 EFE DÖKMECİ 2003 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0.0 00:00:00 0.0 00:00:00 0.0