(Balıkesir)

  • Toplam Katılımcı: 293
  • DNS: 44
  • DSQ: 0
  • DNF: 4
  • Tasnif Dışı: 0
  • Yarışı Tamamlayan: 244

Ad Soyad BIB Yaş Cinsiyet Kulüp
ABDULLAH YILDIRIM 8 13 M Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
ADA ADASAL 79 12 M Kuşadası Belediye Spor Kulübü
ADA EKMEKCİ 64 13 F PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
ADA GÜLER 58 13 F FERDI
ADA KARABULUT 165 11 F Alsancak Su Sporları Kulübü Derneği
ADNAN YIĞIT YAVUZ 97 11 M FERDI
AHMET ÖZDELİBAŞ 209 9 M KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
AHMET BAHADIR KAYA 127 11 M Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
AHMET BARIŞ YENILMEZ 205 10 M İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
AHMET EREN KAYA 88 12 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
AHMET FURKAN DOYĞUN 229 10 M GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ALI EFE GURSES 10 14 M Kuşadası Belediye Spor Kulübü
ALI MERT ARMUT 131 11 M MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ALI ŞEVDER TOKER 24 14 M FERDI
ALİ YAĞIZ İLHAN 190 10 M BURSA SINDIRGILILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ALKIM ŞIKTAŞLI 92 11 M İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ALP KAYRA ÖZALTIN 7 13 M GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
ALYA ATALAY 263 9 F İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ARAS AKYÜZ 212 9 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ARDA VATANSEVER 21 13 M BURSA DOĞA YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
AREZ CIYA DEYAR 31 13 M FERDI
ARMIN ÖZER 195 10 M FERDI
ARSEN ZENGIN 172 12 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ASLI KESKİN 280 10 F BURSA SINDIRGILILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ASLI ÖNAL 45 13 F KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
ASRI IREM ULAŞ 177 11 F FERDI
ASYA YÜKSEKDAĞ 164 12 F Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
ATA BENLIKAYA 15 13 M FERDI
ATA BAHADIR KOÇAK 202 10 M GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ATLAS CEM BAYRAM 210 9 M FERDI
AVŞİN SALTAN 292 9 F FERDI
AYAZ AYDOĞAN 238 9 M İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
AYAZ ÖNAL 239 9 M KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
AYBERK GÜNDÜZ 13 13 M Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
AYŞE ECE YAVUZ 57 14 F EDİRNE YUNUSLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
AYŞEGÜL YARDIMCI 75 13 F FERDI
AYŞEGÜL UMAY AYDEMIR 283 10 F Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
AYŞE SIMAY ŞAHAN 139 12 F İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
AYŞE ZÜBEYDE OK 262 10 F HİRA SPOR KULÜBÜ
AYSU OTLU 181 12 F ANTALYA TRİATLON SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
BAHRIYE ECRIN DEĞERLİ 68 13 F HİRA SPOR KULÜBÜ
BARAN AKGÜNLÜ 101 12 M MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
BARAN KAYA 219 10 M FERDI
BARKIN EFE ŞAHIN 223 9 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
BAŞAR BILGIN BILGIÇ 218 10 M FERDI
BATUHAN AYHAN 83 11 M İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
BATUHAN İKİZ 206 9 M KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
BATURALP YAVUZ 233 10 M EDİRNE YUNUSLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
BENGI SU TEKİN 188 12 F FERDI
BENGİSU GÜL 153 12 F FERDI
BEREN URHAN 52 14 F TEPEBAŞI EĞİTİM KÜLTÜR AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜPLERİ DERNEĞİ
BERİTAN KABAK 72 13 F FERDI
BERKEN KANDEMİR 129 12 M FERDI
BERRA ÇOLAK 145 11 F KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
BEYZA BILUN BILGIÇ 47 13 F TEPEBAŞI EĞİTİM KÜLTÜR AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜPLERİ DERNEĞİ
BILGE ALPBOĞA 60 14 F Karabük Asya Spor Kulübü
BORAN ALTUNTAŞ 33 13 M KIRIKKALE OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
BORAN ORMANLI 236 10 M FERDI
BUĞLEM BEREN BILGIÇ 169 11 F TEPEBAŞI EĞİTİM KÜLTÜR AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜPLERİ DERNEĞİ
BÜNYAMİN AFŞAR 237 9 M PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
BURAK AKKUŞ 197 10 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ÇAĞLA KAYCE 162 11 F Alsancak Su Sporları Kulübü Derneği
ÇAĞRI UĞUR GÜÇLÜ 227 10 M FERDI
CEMRE BUSE YILMAZ 178 12 F GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
CEREN CANBEK 54 13 F BURSA DOĞA YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
CEREN ÖZMEN 249 9 F KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ÇINAR ŞEREFLİOĞLU 2 14 M İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ÇINAR YAVUZ 111 11 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
CIVAN DIKICI 222 10 M FERDI
DAMLA KANIK 272 9 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
DEFNE ARSLAN 59 13 F FERDI
DEFNE EREN 261 10 F Triatlon spor kulübü (TRİA)
DEFNE SARIÖZ 40 13 F Alsancak Su Sporları Kulübü Derneği
DELFİN EYLÜL AVCI 39 14 F İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
DENİZ ANIL 257 10 F GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
DEREN TOPÇU 152 11 F İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
DERIN ALTUNBUDAK 254 10 F KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
DERİN ALYA KALAK 258 9 F PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
DEVRAN BAYSAL 241 9 M FERDI
DILARA SERBEST 42 13 F Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
DILEK ŞIRIN 63 14 F BURSA DOĞA YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
DILJEN ROBIN KUZU 132 12 M FERDI
DOĞA AYDOĞDU 171 11 F EDİRNE YUNUSLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
DOĞA DEMIROĞLU 51 13 F FERDI
DOĞU EFE ULUÇAY 225 10 M GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
DORUK KAR 224 9 M PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
DORUK KOÇDEMIR 124 12 M BURSA DOĞA YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
DORUK TATAROĞLU 109 12 M MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
DURU ADIMCI 167 11 F GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
DURU ASAR 157 12 F edirne dsi spor kulübü
DURU HIZARCI 161 12 F FERDI
DURU INCE 250 10 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
DURU OSMANOĞLU 149 12 F KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ECE AKTÜRK 61 14 F YEŞİLOVA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
ECE ÖZKAN 141 12 F Alsancak Su Sporları Kulübü Derneği
ECE TUNCER 56 13 F MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ECE UĞUR 70 13 F MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ECE KERİME ÖZFİDAN 286 9 F PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
ECEM NAZ KONAL 273 10 F Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
ECENUR ERDOĞAN 278 10 F Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
ECRIN KORKUT 62 13 F DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
ECRİN SU BAŞOĞLU 155 12 F Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
ECRİN SU YAKAR 144 11 F FERDI
EFE COŞKUN 35 13 M Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
EFLAL BOYACI 275 9 F PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
EFSA TORUN 277 9 F Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
EGE EZGÜ 137 12 M Triatlon spor kulübü (TRİA)
EGE NİKBAY 119 12 M PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
EGE BERK KESKIN 11 13 M GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
EKIN KOVAN 148 12 F DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
EKİN OLĞAR 74 13 F MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
EKREM KAAN ÇIĞDEM 90 11 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ELA AYVAZ 268 9 F PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
ELA COŞKUN 69 13 F Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
ELA İLHAN 158 12 F BURSA SINDIRGILILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ELA ORHAN 160 12 F GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ELA SU TOPRAK 174 11 F MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ELIF CANBEK 65 13 F BURSA DOĞA YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ELİF CEREN ŞAHİN 290 9 F MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ELİF ECE AL 186 12 F Triatlon spor kulübü (TRİA)
ELİF GÖKÇE KIRAY 166 11 F KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ELIF MASAL ÖZDEMIR 185 11 F HİRA SPOR KULÜBÜ
ELİF NUR YILMAZ 274 9 F GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ELYASA AFŞAR 240 9 M PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
EMİNE MİNA KÖSEOĞLU 265 9 F FERDI
EMIR YILMAZ 5 13 M Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneği
EMIR ALP ERDOĞAN 128 12 M Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
EMRE ERYILMAZ 136 12 M BURSA SINDIRGILILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ENES SARP PEKŞEN 125 12 M İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ERDEM EREN 105 11 M FERDI
EREN DEDE 201 10 M KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
EREN ERYILMAZ 122 12 M BURSA SINDIRGILILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
EREN MORAY 1 14 M Alsancak Su Sporları Kulübü Derneği
ERVA DALLİ 287 10 F GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ERVA BUĞLEM ÖZŞEN 245 10 F KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ESAD KESKIN 103 11 M FERDI
ESAT BAŞARAN 82 12 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
EYLÜL ESEN 170 12 F Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
EYLÜL SENEL 46 13 F Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
EYLÜL ÜNAL 291 9 F GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
EYMEN ÖGEL 234 10 M FERDI
EYMEN ÇINAR KILINÇ 200 10 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
EYMEN EMIR ALTAY 208 10 M ANTALYA TRİATLON SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
EYÜP BALIK 107 12 M FERDI
EYÜP YASİR GÜLER 221 9 M PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
FEYZA DOLAP 270 9 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
FEYZA TOSUN 284 9 F KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
FURKAN KÜLEKÇİ 215 10 M Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
FURKAN YAŞA 81 11 M Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneği
FURKAN EFE ARIK 78 11 M HİRA SPOR KULÜBÜ
GÖKTUĞ ÖZKAYA 220 10 M Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
GÜLCE TUNA 147 11 F İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
GÜLNISA BAYI 48 13 F GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
GÜNEY ÖZKAYNAK 30 13 M MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
HAKAN KIRAN 126 11 M Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
HAKAN ÖZGÜRHAN 192 10 M KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
HAKTAN ÖZDEMIR 93 11 M Sakarya gençlik merkezi spor kulubü
HAMDI KAYRA ÇAKIR 9 14 M GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
HANIFENUR ÇALIŞKAN 182 12 F Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
HASANALI BOSTAN 194 9 M İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
HATICE BAHAR ÇAKMAK 279 10 F Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
HAYDAR CEM ŞENSOY 230 10 M Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
HİCRAN AKSU 73 13 F MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
HİRANUR KABAK 293 9 F FERDI
HİRA SİNA KÖSEOĞLU 151 11 F FERDI
IBRAHIM DORUK ULU 121 12 M MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
İBRAHİM KAAN POLAT 207 9 M PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
İDIL CEREN AKSOY 253 10 F İZMİT YÜZME KULÜBÜ DERNEĞİ
İLHAN YÜCEL 193 9 M Kuşadası Belediye Spor Kulübü
ILKER GERIDÖNMEZ 94 12 M BURSA DOĞA YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
İNCİ AĞABEYOĞLU 154 11 F HİRA SPOR KULÜBÜ
IREM GÜNEY 176 11 F FERDI
IRMAK ARAT 288 9 F Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
IRMAK ÖZKARANLIK 252 10 F BURSA SINDIRGILILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ISMET BATUHAN ŞAHIN 112 12 M MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
KAAN BATAL 113 12 M FERDI
KAAN NİZAMOĞLU 216 9 M PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
KAAN TURHAN 89 12 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
KAAN EFE DALLİ 117 11 M GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
KAYRA ALP MEMIŞ 6 14 M YEŞİLOVA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
KEMAL CANBEK 191 10 M BURSA DOĞA YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
KEMAL EFE KARAHAN 85 12 M BURSA DOĞA YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
KEREM BAYRAM 118 11 M İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
KORAY AÇAR 96 11 M İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
KUTAY ÖZBEY 134 12 M Triatlon spor kulübü (TRİA)
KUZEY ÇİMEN 104 11 M FERDI
KUZEY İŞLEK 123 12 M KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
KUZEY TARAKÇI 106 11 M KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
KUZEY EGE YILDIZ 77 12 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
LIEIA BEZLEPKINA 143 12 F DEMİR ADIMLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
LINA ÖZDEMIR 267 9 F HİRA SPOR KULÜBÜ
MARİOS ALMAALOUF 217 10 M KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
MEHMET DENİZ YÜRENÇ 130 11 M FERDI
MEHMET EFE ÖZTÜRK 25 13 M HİRA SPOR KULÜBÜ
MEHMET EMİR GÜNEŞ 18 13 M FERDI
MEHMET POYRAZ BARAN 199 10 M GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
MELEK ECRİN BELEN 150 12 F KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
MELIN ÇALIŞIR 266 10 F İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
MELISA DEMIR 50 13 F GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
MERTCAN KOŞAR 3 14 M Alsancak Su Sporları Kulübü Derneği
MERT EREN BOL 120 11 M FERDI
MERT YAŞAR YABAN 91 12 M FERDI
MERVE MENGÜBERTI 247 10 F Alsancak Su Sporları Kulübü Derneği
MIKAIL YILMAZ 99 11 M DEMİR ADIMLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
MİNA GÜNAL 259 10 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
MINA ELIZ KARANFIL 256 10 F BURSA DOĞA YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
MİNEL KÖSE 282 9 F Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
MİRAÇ ABDULKERİM ZEYBEK 37 14 M FERDI
MUHAMMED DAĞHAN KIZGIN 36 13 M FERDI
MUHAMMED ENES ULUSOY 235 10 M FERDI
MUHAMMED MERVAN TÜRKER 27 14 M FERDI
MUHAMMED RIDVAN AKSU 231 10 M MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
MUHAMMED RUMET ÇOBAN 228 10 M FERDI
MUHAMMET YİĞİT ARIK 20 13 M HİRA SPOR KULÜBÜ
MUSTAFA ÇİFTÇİ 214 9 M PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
MUSTAFA METİN 100 12 M MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
MUSTAFA CEM ŞENSOY 226 10 M Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
MUSTAFA YUSUF AYTU 38 13 M FERDI
NEHİR ÇATAL 248 10 F Mersin Gençlerbirliği Spor kulübü
NEHİR UYAR 41 13 F Alsancak Su Sporları Kulübü Derneği
NEHIR DURU YAKUT 289 9 F Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
NICOLAS AHMET ELBAY 116 11 M Triatlon spor kulübü (TRİA)
NİLDENİZ ÖZGÜR BALLI 276 9 F PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
NİLÜFER ÇAKIR 285 9 F Triatlon spor kulübü (TRİA)
NİLÜFER FEYZA KARA 269 9 F PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
NISA CEBECI 138 12 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
NISA AHSEN ACAR 246 10 F HİRA SPOR KULÜBÜ
NISANUR ATMAN 244 10 F İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
NUREFŞAN ERTÜRK 49 13 F Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneği
OĞUZ AKALIN 203 9 M İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ÖMER SÜER 204 9 M DEMİR ADIMLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ÖMER YILDIZ 110 11 M Triatlon spor kulübü (TRİA)
ÖMER SAİT EMEN 14 14 M DEMİR ADIMLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
PELIN ŞIMŞEK 53 13 F FERDI
PINAR YÜKSEKDAĞ 159 12 F Giresun Yıldızlar Takımı Spor Kulübü
POYRAZ EGE SATIR 98 11 M İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
RÜZGAR ACAR 87 11 M İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
RÜZGAR BERAT AYDEMIR 23 13 M Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
ŞAHIN YÜCE 29 13 M FERDI
SAIM AYBERK YILMAZ 196 10 M ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
SALIH EREN YAVUZ 17 14 M DEMİR ADIMLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
SAMET ZEYBEK 115 11 M FERDI
SAVAŞ KAAN KURT 26 14 M KIRIKKALE OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
SELEN TUNA 180 11 F FERDI
SELIM TUNA KALENDER 102 12 M Trimetheus Ankara Triatlon Spor Kulübü
SELİN ERDOĞDU 43 13 F PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
SENA ÖZGÜN 71 13 F MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
SENAY IRMAK AÇIK 146 12 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
SERCAN YÜRENÇ 34 13 M FERDI
SERHAT YÜRENÇ 133 11 M FERDI
SERKAN EREN 243 9 M FERDI
SERKAN YİĞİT CÖMERT 86 11 M GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
SERRA AKYAPAK 251 9 F BURSA SINDIRGILILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ŞEVVAL EROĞLU 271 9 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
SEYİTHAN KARGÜN 232 10 M FERDI
SIDRA ZENGIN 255 9 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ŞİMAL TÜRKEL 44 14 F Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
ŞİNASİ ALİ JEAN GÖREN 76 12 M İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI SPOR KULÜBÜ
SU İNAL 142 12 F Sakarya Türk Telekom Spor Kulübü
SUDENAZ ENGIN 264 10 F İDA GENÇLİK SPOR KULUBÜ
SUDENAZ İLHAN 189 12 F FERDI
TALIPCAN DAĞDEVIRENLER 32 14 M MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
TALİP EREN ÖZMEN 108 12 M KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
TANEM TURUNÇ 156 12 F KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
TARIK ONUR ÖZGÜR 135 12 M BATMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
TUANA GALIÇ 163 11 F ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
TUĞÇE EMICI 66 13 F Karabük Asya Spor Kulübü
TUNÇ DAĞCI 211 9 M ANTALYA TRİATLON SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
UTKU ÇAKIR 84 12 M KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
VERA VILDAN YILMAZ 281 9 F DEMİR ADIMLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
VIYAL KIŞIN 187 12 F FERDI
YAĞIZ ÇIKAN 80 12 M DEMİR ADIMLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
YAĞIZ PEHLIVAN 19 14 M Mersin Gençlerbirliği Spor kulübü
YAGIZ EMRE MUTLU 4 13 M İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
YAĞMUR ERKAN 55 14 F DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
YAREN BİLGİ 173 12 F MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
YAROSLAV IVANOV 12 14 M FERDI
YASEMİN OLĞAR 183 11 F MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
YASIN BALIK 28 14 M FERDI
YIĞIT EFE YABAN 213 10 M FERDI
YİĞİT ÖMER GÜR 242 9 M KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
YUNUS EMRE YENER 114 12 M Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneği
YUSUF BUDEIR 198 10 M GORDİON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
YUSUF DÜZGÖREN 95 11 M FERDI
YUSUF TOLGAHAN GŪZ 16 13 M Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
ZAL ZANYAR GÜNAY 22 14 M FERDI
ZEHRA YAĞMUR GÜR 168 12 F KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
ZEYNEP BAĞ 67 14 F YEŞİLOVA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
ZEYNEP YILDIRIM 184 11 F İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ZEYNEP BUĞLEM ERTEKİN 260 9 F PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MENSUPLARI SPOR KULÜBÜ
ZEYNEP DURU DEMİRTAŞ 175 11 F KIRKLARELİ SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
ZEYNEP HÜLYA GÖRGÜN 140 12 F KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ZEYNEP YAREN SAPMAZ 179 11 F BURSA SINDIRGILILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ